+38 (099) 955-77-69
+38 (098) 684-61-44

Демонтаж бетону будь-якої складності

Відмінною рисою бетонних виробів є міцність, яка з плином часу лише зростає. Саме тому демонтаж бетону вважається однією з найскладніших робіт цього напрямку.

Залізобетонні плити або блоки ФБС, унікальні вироби і моноліти, і так далі. Сучасні бетонні конструкції еволюціонували і мають ряд відмінних характеристик і функцій. Разом з ними розвиваються і технології демонтажу бетону.

Колись демонтувати бетонні конструкції доводилося звичайною кувалдою, що займало багато часу і сил. Сьогодні ми пропонуємо сучасні технології для процесу демонтажу, завдяки яким така робота робиться якісно і швидко.

Демонтаж бетону гідроклином

Демонтаж бетону гідроклином (бетоноломом) - найбільш сучасний спосіб демонтажу бетонних конструкцій. Руйнування конструкції відбувається без ударного навантаження і шуму. Компактне обладнання здатне впоратися з монолітами величезної товщини і армуванням. Під потужним натиском конструкція швидко розколюється.

Такий спосіб використовується в таких випадках:

Демонтаж бетону гідромолотом

Використання гідромолота для демонтажу бетонних конструкцій - самий універсальний метод. Така спецтехніка використовується для демонтажу опорних конструкцій, дроблення дорожнього полотна, монолітних плит, мерзлого грунту, скельних порід. Екскаватор з гідромолотом витримує надпотужні навантаження і з легкістю виконує навіть найскладніші завдання.

Такий метод можна використовувати практично у всіх ситуаціях, за винятком:

Демонтаж бетону відбійним молотком

Найдешевший спосіб демонтажу бетонних конструкцій. Метод використовується там, де інші застосовувати неможливо. Має ряд недоліків:

Наша компанія здійснює демонтаж бетону та бетонних споруд будь-якої складності в Україні. Висококваліфікований персонал і сучасне обладнання - запорука якісного та ефективного результату.

Ми здійснюємо демонтаж:

Вартість демонтажу бетонних конструкцій

Вартість демонтажу розраховується виходячи з таких показників:

Компанія "Владислав-Д" укладає договори і чітко дотримується термінів робіт. Ми грамотно плануємо всі операції, цінуємо час наших клієнтів і наших співробітників. Загальний час демонтажу бетону може залежати від наступних факторів:

Детальне планування всього процесу робіт дозволяє мінімізувати витрати часу, а значить, і коштів.

Чому ми?

Безкоштовну консультацію з усіх питань можна отримати у нашого менеджера. Якщо вам потрібен швидкий і якісний демонтаж бетону в Україні, зв'яжіться з нами прямо зараз!

1
Зберігаємо недорогу вартість на послуги
2
Ми володіємо власним парком спецтехніки
3
Ми не посередники
4
У нашому штаті висококваліфіковані фахівці
5
Виконуємо роботи точно в строк
Вам терміново потрібна спецтехніка?

Потрібна кваліфікована допомога при будівництві або демонтажі будівель?

Зателефонуйте прямо зараз:

Заказать спецтехнику