+38 (099) 955-77-69
+38 (098) 684-61-44

Демонтаж металоконструкцій (порізка металу)

Демонтаж металоконструкцій в Україні є затребуваним видом робіт, особливо зараз, у зв'язку з інтенсивною реконструкцією житлового фонду, соціальних об'єктів, промисловості і комунального господарства.

Є потреба в будівництві нових виробничих, торгових і складських площ або реконструкції існуючих. Як наслідок, виникає необхідність в роботі з демонтажу металоконструкцій. При зламі старих цехів це можуть бути ферми і каркаси з профільного металу, списане обладнання, інженерні комунікації. Це можуть бути і зупинки міського пасажирського транспорту, гаражі, торгові павільйони і споруди, рекламні конструкції, автомобілі або залізничний транспорт і багато іншого. У ряді випадків потрібен демонтаж металоконструкцій з метою перенесення об'єкта. Тому демонтаж підрозділяється на два види:

Вартість демонтажу металоконструкцій залежить від наступних параметрів:

 

ОЦІНКА ОБ'ЄМУ РОБІТ

Для визначення обсягу та складності робіт необхідно провести аналіз стану об'єкта з урахуванням цілей демонтажу:

У ряді випадків може знадобитися облаштування тимчасових технологічних майданчиків або опор. Такі об'єкти як склади, ангари, виставкові комплекси, як правило, спочатку проектуються як тимчасові споруди і призначаються для багаторазового збирання, розбирання і зручного перевезення їх елементів. За роботу такого роду беруться тільки організації з висококваліфікованим персоналом.

СТРОКИ

Демонтаж металоконструкцій вимагає грамотного планування всіх операцій, часу їх початку і завершення, обліку ризиків. Загальний час демонтажу залежить від наступних факторів:

Детальний планування і розробка мережевого графіка дозволяють мінімізувати витрати на залучення спеціалізованої техніки, що не завищувати кількість робочої сили і забезпечувати її оптимальне завантаження. При цьому досягається найбільш висока швидкість виконання робіт при належній якості. Ця обставина багато в чому визначає успіх компанії ТОВ «Владислав-Д», яка пропонує недорогі послуги демонтажу металоконструкцій.

ДЕМОНТАЖНА ТЕХНІКА

При демонтажі поєднуються ручна праця і використання спеціалізованої техніки. Важка спецтехніка:

Свою ефективність показали повітряно-плазмова різка металу, а також алмазно-канатні пили, здатні розрізати цілком металоконструкції на великі фрагменти. Наша ціна на демонтаж металоконструкцій за тонну при застосуванні таких технологій і машин - одна з найнижчих в Україні.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Актуальні розцінки на демонтаж металоконструкцій в Україні Ви знайдете на нашому сайті.

1
Зберігаємо недорогу вартість на послуги
2
Ми володіємо власним парком спецтехніки
3
Ми не посередники
4
У нашому штаті висококваліфіковані фахівці
5
Виконуємо роботи точно в строк
Вам терміново потрібна спецтехніка?

Потрібна кваліфікована допомога при будівництві або демонтажі будівель?

Зателефонуйте прямо зараз:

Заказать спецтехнику