+38 (099) 955-77-69
+38 (098) 684-61-44

Демонтаж промислових об'єктів

Знесення промислових будівель здійснюється спеціалізованими організаціями, які мають допуски до демонтажних робіт. Крім того, необхідні досвід, знання, спеціальне обладнання та техніка. компанія ТОВ «Владислав-Д» з 2005 року надає послуги з демонтажу промислових будівель, будов, споруд. У нас є персонал високої кваліфікації і важка спецтехніка, призначена для цих цілей.

 

ЯК МИ ВИКОНУЄМО ДЕМОНТАЖ

Професійний демонтаж промислових будівель і споруд починається з огляду. Потім складається проект знесення, в якому зазначаються:

Техніка, що застосовується нами для демонтажу промислових будівель, сертифікована. Досвідчений виконроб контролює всі процеси:

Виїзд фахівця
для оцінки робіт - безкоштовно!

Якщо вам є потреба у професійному демонтаж промислових будівель по найприйнятнішою ціною в Україні, звертайтеся в компанію ТОВ «Владислав-Д». Ми гарантуємо високу швидкість і акуратність робіт, їх повну безпеку і відповідність правилам виробництва при демонтажі і утилізації будівель і споруд. У власному парку компанії є вся необхідна спецтехніка з навісним обладнанням, що здешевлює для вас знесення будівлі. Базові ціни на наші послуги представлені на сторінці «Вартість демонтажних робіт».

Щоб замовити демонтажні роботи, телефонуйте +38 (099) 955-77-69.

1
Зберігаємо недорогу вартість на послуги
2
Ми володіємо власним парком спецтехніки
3
Ми не посередники
4
У нашому штаті висококваліфіковані фахівці
5
Виконуємо роботи точно в строк
Вам терміново потрібна спецтехніка?

Потрібна кваліфікована допомога при будівництві або демонтажі будівель?

Зателефонуйте прямо зараз:

Заказать спецтехнику